0

Reklama

Oferta i skrócony regulamin reklamy na portalu www.gablota.info:

1. Posiadamy bardzo szeroką i atrakcyjną cenowo ofertę reklamową na portalu. Nasza oferta jest skierowana do reklamodawców za granicą oraz w Polsce, konstruowana w taki sposób, aby każdego było stać na zamieszczenie swojej reklamy. Naszym celem jest wesprzeć małe rozwijające się firmy oraz osoby prywatne oferujące swoje usługi, aby mogły zadbać o wizerunek i widoczność w internecie jak najmniejszym kosztem.

2. Dostępny czas emisji reklamy to 1, 3, 6, lub 12 m-cy. Ceny miejsc reklamowych wahają się od 4 do 29 euro / miesiąc. Czym dłuższy czas emisji, tym większy rabat, nawet do 30%. Chętnie odpowiemy również na indywidualne oferty.

3. Oferta cenowa w walucie euro (firma belgijska). Jeśli chciałbyś płacić w złotówkach prosimy o kontakt.

4. Otrzymasz dostęp do statystyk swojej reklamy.

5. Ceny zawierają podatek VAT. Kleine onderneming onderworpen aan de vrijstellingsregeling van belastng. Btw niet van toepassing.

6. Samo złożenie zamówienia nie jest zobowiązujące. Po zaakceptowaniu zamówienia przez obie strony, zostanie wystawione polecenie zapłaty (termin płatności 7dni). Brak wpłaty w tym czasie oznacza rezygnację z zamówienia.

7. Do 7 dni po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz fakturę oznaczoną jako "zapłacona".

8. Emisja reklamy zacznie się w ciągu 3 dni od akceptacji projektu baneru, lub dostarczenia własnego spełniającego nasze warunki.

9. Banery reklamowe w postaci plików graficznych należy dostarczyć we własnym zakresie. Możemy również stworzyć zestaw banerów do Twojego zamówienia, koszt 50 euro.

10. Posiadamy wiele form obniżenia kosztów reklamy i jesteśmy otwarci na propozycje. 

 

Szczegółowe informacje:

Szczegółowy Regulamin zamieszczania treści reklamowych: Regulamin .

Zamówienie możesz złożyć tutaj: Złóż zamówienie .

Szczegółowy cennik (Ceny mogą się różnić, aktualne ceny znajdziesz w w/w sklepie reklam): Cennik .PDF .

 

Zachęcamy do zamawiania pakietów reklamowych, gdzie Wasze banery będą widoczne na każdej stronie portalu również w wersji na telefon. Do pakietów można dokupić również osobne miejsca reklamowe:

Extra Pakiety:

19,90 euro/mc - Pakiet MINI

29,90 euro/mc - Pakiet MIDI

39,90 euro/mc - Pakiet MAXI

Szczegóły pakietów (Ceny mogą się różnić, aktualne ceny znajdziesz w sklepie reklam): Pakiety .PDF .

 

Zasady reklamy i naszych banerów:

1. Nie chcemy irytować użytkowników portalu, preferujemy banery statyczne o miłym wyglądzie dla oka.

2. Jeden baner najlepiej żeby reklamował jedną usługę.

3. Umożliwiamy za darmo dołączenie do 3 grafik (slidów) na jedno miejsce reklamowe, co poszerzy prezentację waszych usług. System będzie rotował je co 3 sek.

4. Jeśli chcesz poszerzyć zasięg swojej reklamy na portalu, możesz wykupić dodatkowe miejsce reklamowe. Przy zakupie większej ilości miejsc reklamowych zapytaj o zniżkę!

5. Do każdego miejsca reklamowego otrzymasz link i kod sprawdzający jego statystyki.

6. Nasze banery są przyjazne dla wyszukiwarek, dostosowujemy słowa kluczowe.

 

Regulacje i noty prawne dotyczące banerów

1. Banery przygotowujemy na podstawie dostarczonych przez Ciebie zdjęć i tekstów (Twojego autorstwa) lub treści na licencji cc0, Public Domain lub GPL.

2. Zdjęcia na innych licencjach wymagają jej wykupienia lub uznania autorstwa (np. licencja cc inna niż cc0) w postaci podpisu.

3. Można podesłać własne projekty i wymagać poprawek. Wtedy należy załączyć pochodzenie i własność licencji elementów Twojego projektu.

4. Jeśli nie posiadasz wymaganych licencji lub nie chce Ci się ich szukać, będziesz musiał podpisać oświadczenie i wysłać je na ochelski@gmail.com:

Niżnej podpisany (Nazwa firmy, Właściciel, NIP itp.) oświadczam, że jestem uprawniony do korzystania z wszelkich materiałów dostarczonych Zbigniewowi Ochelskiemu, w szczególności do zdjęć, grafik i tekstów, celem stworzenia baneru reklamowego. Zbigniew Ochelski nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich lub innych przepisów prawa wynikających z dostarczenia przeze mnie materiałów obciążonych prawami osób trzecich. W przypadku pojawienia się uzasadnionych roszczeń z tytułu naruszenia praw osobistych lub majątkowych osób trzecich wynikających z korzystania lub rozporządzania banerem reklamowym przeze mnie, zobowiązuje się do ich zaspokojenia oraz do pokrycia wszelkich kosztów, wydatków i szkód, jakie wynikają na skutek takich roszczeń.

 

"OCHELSKI"
Zbigniew Ochelski
Hof Ter Schriecklaan 80/0101
2600 Berchem

0032 492 858 138
0048 726 628 778
ochelski@gmail.com 

www.ochelski.com 

BTW BE.0670.813.396

BPN PARIBAS FORTIS
IBAN: BE47 0018 0814 6280
BIC: GEBABEBB

Online chat
Login to start chatting Sign in